The Sims 3

The Sims 3 info

24. února 2009 v 21:37 | Nicole
Nové, úhledné a živé sousedství

Vaši Simíci volně objevují tajemství okolního světa.Vaši Simíci se mohou volně procházet svou čtvrtí, navštěvovat sousedy a zkoumat okolní svět. Mohou si rovněž vyrazit s přáteli do centra města, seznámit se s někým novým v parku nebo potkat na ulici kolegu z práce.Budou-li Simíci ve správný čas na správném místě, kdo ví, co se může stát?!

Nový editor Simíka

Vytvořte si jakéhokoliv Simíka, jaký vás jen napadne. Nový, jednoduše ovladatelný designérský nástroj vám umožní provádět nekonečné vlastní úpravy vašich skvělých a veskrze originálních Simíků. Tvarujte jejich postavy od hubených, přes plnoštíhlé až po svalnaté a vše, co je mezi tím! Zvolte také vzhled tváře, přesný odstín pleti, barvu vlasů, barvu a tvar očí, vyberte oblečení i doplňky.

Nové realistické osobnosti

Každý Simík je nyní jedinečnou osobností se svými charakteristickými vlastnostmi. Vytvořte si Simíky s charakteristickým vystupováním. Volit můžete z desítek povahových rysů a zajímavě je kombinovat. Vámi vybrané vlastnosti - statečnost, umělecký talent, samotářství, puntičkářství, kleptománie, stihomam, neohrabanost, romantika a mnoho, mnoho dalších - zformují osobnosti Simíků a způsoby jejich chování vůči ostatním. Simíci se tak mohou povznést nad své běžné každodenní potřeby. Jsou nyní úplnými osobnostmi s jedinečnou povahou.

Nové neomezené možnosti úprav

Můžete upravit cokoliv jen ke svému obrazu. Postavte si dům vašich snů nebo navrhněte domov s velkým D. Volně si upravte podlahy, kytky v zahradě, košile, pohovky, tapety nebo rolety, zkrátka co vás napadne. Měnit barvy a vzory je snadné a zábavné a možnosti úprav jsou nekonečné. Nebaví vás stavět? Čtvrť vašich Simíkům můžete rovněž zaplnit již vytvořenými budovami a vybavením. Kteří ze Simíků budou bydlet v honosných vilách, studentských privátech, okouzlujících domech snů či prostých chatkách?

 
 

Reklama