Únor 2012

Jak se stát čarodějnicí

15. února 2012 v 5:18 | Nicole |  Návody
Potřebujete datadisk Život v bytě. Čarodějnice jsou bytosti, které ovládají různá kouzla, s kterými mohou zpříjemnit život sobě a jiným simíkům nebo jej naopak znepříjemnit. Dělí se na čtyři skupiny - hodné neutrální, zlé a ukrutně zlé. Nacházejí se zpravidla na obecních pozemcích. Hodné čarodějnice mají bílý oblek a můžete je potkat ve dne, zlé čarodějnice mají temnější oblek, zelenou kůži a zjevují se zase v noci. V případě, že chcete být také čarodějnice si zpřátelte jednu čarodějnici a ona vám poté dopomůže udělat další krok dopředu ve světě čar a kouzel. Ke kouzlům čarodějnice / čaroděj potřebuje činidla, které si vyrobí pomocí kotle. Ten dostane po proměně do svého inventáře společně s knihou kouzel. Kouzel je celkem 34. Některá jsou neutrální (teleportace, vykouzlení jídla, přeměna sima na čaroděje), jiná jsou dobrá (uzdraví nemocného, vrátí simíkovi život, zlepší simíkovi náladu) a v poslední řadě tu máme zlá kouzla (založení ohně, přeměna sima ve slepici, zlomení simíkova srdce). S kouzly musíte zacházet opatrně.Přeměna


Jak spatřit Džina a mít 3 tajná přání

15. února 2012 v 5:11 | Nicole |  Návody
Potřebujete datadisk Volný čas. Pokud jsou vaši simíci často v sedmém nebi a mají ukazatel celoživotní aspirace na vysoké úrovni, je tu šance, že vám cikánka přinese před dům lampu s džinem. Ten vám může splnit 3 přání, vybrat si můžete z:

- oživení mrtvého simíka
- prodloužení života o 7 simíkovských dní
- váš simík bude u ostatních vždy sympatický
- získání bohatství (23 000 simoleonů)
- získání moci oklamat smrtku
- do konce života platinová nálada
Jak potkat starce a umět dračí legendu

15. února 2012 v 5:04 | Nicole |  Návody
Pokud máte datadisk Šťastnou cestu, dračí legendu vás může naučit moudrý stařec, kterého najdete na tajném pozemku v Takemizu. Musíte si nejdřív vykopat tajnou mapu. V sousedství Takemizu se vám potom ukáže tajný pozemek s otazníkem. Při návštěvě moudrý stařec medituje. Musíte podávat čaj, aby si vás vůbec všiml. Pak si spolu povídejte, dokud se nestanete přáteli. Pokud umíte tai-chi nebo teleportaci, předveďte mu to. On vám potom odvypráví dračí legendu, kterou od té chvíle budete umět a můžete ji vyprávět a rozšiřovat dál mezi ostatní simíky.
Jak potkat Ninju a umět se teleportovat

15. února 2012 v 4:54 | Nicole |  Návody
Potřebujete datadisk Šťastnou cestu. Ninjové se vyskytují ve vesničce Takemizu. Jakmile jej potkáte, položí vám otázku. Pokud odpovíte špatně, tak zmizí a budete jej muset hledat zase někde jinde. Když ale odpovíte správně, zasvětí vás do tajů umění ninjů - teleportace. Od té chvíle se budete umět už také teleportovat.Jak se potkat s pirátem

15. února 2012 v 4:49 | Nicole |  Návody
Pokud máte datadisk Šťastnou cestu, tak při návštěvě Zlaté pláže na ostrově Twikki máte možnost setkat se s duchem známého piráta Zlovolného Zoltána, který vás může naučit píseň moře. Proto, aby se pirát objevil, musíte zajít na starou pirátskou loď na pobřeží a prozkoumat kapitánovu kajutu. Pokud budete mít štěstí, nebo spíše smůlu, vybafne na vás duch piráta. Váš simík by se měl s duchem seznámit. Jakmile se stanou přátelé, může vás duch naučit píseň moře. Tu si potom budete moci kdykoli zazpívat a naučit ji ostatní simíky.
Jak získat voodoo panenku

15. února 2012 v 4:41 | Nicole |  Návody
Pokud máte datadisk Šťastnou cestu, může vám ji darovat čarodějnice Hart. Nejdřív se k němu musíte dostat. Je zapotřebí vykopat tajnou mapu a zajet si na dovolenou na ostrov Twikki. S touto mapou v inventáři se vám zobrazí na mapě tajný pozemek s otazníkem. Než se tam vydáte, zařiďte, aby měl váš simík na kontě nějaké body techniky. Hart má totiž všechno v domácnosti rozbité a vy ji musíte pomoci s opravami. Konkrétně se jedná o vanu, televizi, myčku a mikrovlnku. Jakmile budete s opravami hotoví, Hart vám daruje panenku Voodoo, kterou najdete v simíkově inventáři. Tu pak můžete používat na ostatní simíky, konkrétně můžete simíka zahřát, uklidnit, znepokojit, rozrušit, zasmradit, nasytit a navázat přátelství a romanci. Voodoo panenku nepoužíveje přímo na čarodějnici Hart, jinak vám ji sebere. Pozor také na časté užívání, kouzlo se může obrátit proti vám.Jak najít Yettiho

15. února 2012 v 4:33 | Nicole |  Návody
Potřebujete datadisk Šťastnou cestu. Ale i tak není snadné ho najít. Nachází se na tajném pozemku v horách v Trojjazersku ale bez tajné mapy ho nenajde nikdo. Mapu můžete zkusit vykopat na kterémkoli pozemku pomocí příkazu "kopat poklad". Jakmile máte mapu u sebe v inventáři, stačí se podívat do Trojjazerského sousedství a Yettiho domek se vám automaticky odhalí. Můžete si s ním povídat, zspřátelit a kdo by si ho chtěl vzít domů, tak mu nabídne nastěhování. A nebo použít cheat AddineighbortoFamilychetat (on/off)

Jak se stát simorostem

15. února 2012 v 4:24 | Nicole |  Návody
Pokud máte datadisk Roční období, nejjednoduší způsob jak se stát simorostem je postavit si několik záhonů a zasadit cokoliv do nich, a nebo pár ovocných stromků. Důležité je, aby jste tam nikde neměli takovou tu budku proti hmyzu. Jakmile vám zahrada poroste, začnou se časem v záhonech a kolem stromů objevovat bílé mušky, které se vám snaží úrodu zničit. Musíte je postříkat chemickým postřikem. Čím častěji to budete dělat, tím rychleji se stanete simorostem. Váš simík se nadýchá chemického prostředku, celý se do něj schová a jak chemie vyprchá, uvidíte místo sima simorosta. Základní potřeby se sníží na 3 - Sluneční světlo (získá přes den venku nebo v domě pomocí zářivek do skleníků), vodu (vykoupe se) a lásku (komunikace). Před ostatními simíky může tento simorost vypustit z hlavy výtrusy štěstí, které mu pomohou v navazování přátelství. Po kliknutí na simorosta je tam taky možnost vypěstovat simorostíka. Simorostka neotěhotní, ale hned se vedle ní objeví malý simorostík nebo dva. Mají pouze 3 životní fáze - batole, dospělý a starý.

Pokud ale nechcete absolvovat celý tento proces, stačí si stáhnout lektvar ->stahuj
Jak se stát vlkodlakem

14. února 2012 v 17:51 | Nicole |  Návody
Pokud chcete opravdového vlkodlaka a máte datadisk Mazlíčci, musíte na pozemku vysázet keře, kytky a stromy a nechat je nejlépe zarůst plevelem. Pak už jen stačí, když budete v noci vyhlížet černé psi se žlutě svítícíma očima. Určitě je nepřehlédnete. Nepokoušejte se je odehnat, základ je v tom se s nimi spřátelit. Až vaše přátelství bude dostatečně velké, pes vás přijde kousnout a z vás se taky stane vlkodlak. Simík-vlkodlak přes den vypadá jako normální simík, v 8 večer se ale mění v nebezpečného tvora. Tento stav trvá až do 6-té hodiny ranní. Při přeměně ve vlkodlaka se simíkovi doplní energie a zvýší se potřeba jíst. Postupem času se vlkodlakovi mění vlastnosti. S každou proměnou získá bod fyzické kondice. Vlkodlak může přeměnit libovolného simíka na vlkodlaka. A pokud vás navštíví zloděj, můžete si to sním rozdat a získat jeho lup zpět. Pokud vás přestane bavit být vlkodlakem, lze se vyléčit lektvarem, který lze koupit u cvičitelky zvířat.

Pokud nechcete absolvovat celý tento proces, stačí si stáhnout lektvar ->stahuj


Pes, který vás musí pokousat