univerzitní domy

14. července 2007 v 18:17 | Nicole |  Univerzitní domy
Univerzita
» Autor: verusinek Napsat email na verusinek dtd. 09.03.2005
» Velikost 1.26 MB; 2,118 min. s ISDN
stáhnout Univerzita →

Kolej Višňova ulice
Mala, ale velmi utulna ubytovna se ctyrmi pokoji pro studenty. Vybavou kazdeho pokojiku je postel s nocnim stolkem a skrini. Spolecne zachody a sprchy, pekna kuchynka se dvema jidelnimi stolky. Ve spolecne mistnosti je mozne divat se na televizi, cist si, studovat, pracovat na PC nebo si spolecne zatancovat.
NEOBSAHUJE nove soucasti!
» Autor: Mia Napsat email na Mia Homepage from Mia dtd. 18.04.2005
» Velikost 2.82 MB; 6,354 min. s ISDN
stáhnout Kolej Višňova ulice →
Mini domeček
Malýdomeček který si může pronajmout vysokoškolák.Je kompletně vyavený. Stojí okolo 3 500 simoleonů.
» Autor: Hana Napsat email na Hana dtd. 28.05.2005
» Velikost 0.46 MB; 60.66 sec. s ISDN
stáhnout Mini domeček →
Kolej rodu Stehlíků
Velmi luxusní vybavená kolej se čtyřmi pokoji. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, ložnicí, studovnou a obývákem. V přízemí je umístěna jídelna a společenská místnost. Velmi rozsáhlá zahrada nám mimo krásného parku, posezením s grilem a krásného jezírka nabízí také parkoviště s dvěma vozy.
Historie této koleje je zajímavá. Za dob kdy se pobyty na kolejích museli zpoplatňovat byla tato kolej spíše pro chudé Simíky, kteří nedostali žádná stipendia, ale i přesto všechno zde studenti zažívali spoustu radostí a zábavy. Těsně před vystudováním byla z koleje vyhozena velmi inteligentní Jessica Stehlíková, i se svými kamarády, protože kolej byla z hygienických důvodů zavřena. Jessica studovala architekturu a po vystudování si založila stavební firmu...o několik let později, při prohlížení fotek právě z Univerzity se Jessica rozhodla, že její kolej postaví na nohy, zmodernizovala celý objekt, navrhla park před budovou, i všechny změny, jediné co zůstalo je vnější podoba budovy. Jessica do koleje vrazila spoustu času a peněz, ale z výsledku byla spokojena. Objekt dostal jméno V.I.P. Kolej. Po Autorčině smrti se kolej přejmenovala na nynější název a Jessice zde byl vybudován pozlacený pomník.
Spousta studentů tvrdí, že viděli jejího ducha.
» Autor: Stehlicek Napsat email na Stehlicek dtd. 07.04.2007
» Velikost 2.16 MB; 4,236 min. s ISDN
stáhnout Kolej rodu Stehlíků →
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama